18.11.2021 Перукарська справа. Цуман І.В.

Тема: Засоби для укладання волосся. Основні види засобів для укладки: лаки, муси (пінки), гелі, віск, фіксатори зачіски

Засоби для укладки волосся

Допомогти вам закріпити отримані результати може ціла “армія” коштів для укладання волосся, асортимент яких на сьогоднішній день дуже великий і різноманітний. І називаються ці кошти укупі із засобами по догляду за волоссям модним словом – кошти для стайлінгу.

 

Основними видами засобів для укладки є лаки, муси (пінки), гелі, віск , фіксатори зачіски

.

Лаки

Традиційним засобом є лак. Лаки розрізняються за ступенем фіксації. Випускаються виключно в аерозольній упаковці.

Останнім часом на зміну універсально безликим лакам прийшли лаки, що враховують особливості волосся (особливо хороші в цьому відношенні лаки лінії GLISS KUR, які мають лікувальні властивості), кліматичні і погодні умови. Лаки також можуть бути кольоровими і з блиском.

Останнім словом в області розробки лаків є лаки, не склеюють волосся. При всіх їх достоїнствах, вони все ж не так добре фіксують зачіску, як звичайні.

Лак підходить для закріплення будь-яких зачісок. Для того щоб зачіска зберігала пишність, потрібно не забувати скропити лаком коріння.

Гелі

Гелі також розрізняються за ступенем фіксації. Вони можуть бути різних кольорів, консистенції, розфасовки. Багато хто віддає перевагу гелю в тубусі, з якого зручніше наносити гель на гребінець. Гель найбільш зручний для закріплення глдкіх зачісок – він не додає об’єму.

Найчастіше його використовують для створення ефекту мокрого волосся.

У цілому гель краще закріплює зачіску, ніж лак. Але його недолік в тому, що він склеює волосся, а це не завжди добре виглядає і може не відповідати цілям створення зачіски. Гель наноситься на волосся за допомогою гребінця, в деяких випадках зачіска формується за допомогою пальців.

Мусси

Мус – порівняно новий засіб на нашому ринку. Він випускається в спеціальних флаконах, які спінюють вміст перед застосуванням. Мус використовується для створення об’ємних зачісок, надаючи волоссю об’єм. Його наносять зазвичай перед сушінням або укладанням волосся феном. Закріплюють властивості мусу порівняно низькі.

Віск

Це і зовсім екзотичне засіб. До його позитивних властивостей відноситься те, що при створенні за допомогою нього зачіски локони не розпрямляються, як, наприклад, при застосуванні гелю.

Віск наноситься на волосся руками. Зазвичай воском обробляються окремі прядки.

Існує ще цілий ряд засобів, які фіксують зачіску, які випускаються у вигляді рідин і або додаються в воду під час миття волосся, або наносяться на волосся при сушінні. При цьому волосся не склеюються і не брудняться, але зберігають властивості перманентності до наступного миття.

Однак такі кошти не є дуже поширеними, випускаються в обмеженому обсязі і не займають особливо великого місця на ринку. Вони використовуються найчастіше професійними перукарями і стилістами. Тепер ви розбираєтеся в засобах для надання своєму волоссю привабливості та легко зможете взятися за створення оригінальної зачіски. Ця затія увінчається успіхом за однієї умови – в основі будь-якої зачіски повинна бути стрижка, відповідна вашому типу особи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *