18.11.2021 Перукарська справа. Цуман І.В.

Тема: Оформлення волосся в просту зачіску.

Чим можна доповнити?

Якщо ви любите прикрашати свої локони різноманітними аксесуарами, то низькі вузли повинні стати вашою улюбленою зачіскою. Доповнити зачіску можна :

 • Красивими шпильками з декором.
 • Обідками.
 • Пов’язками на голову.
 • Шпильками-пружинками.
 • Для урочистих заходів підійдуть гребені і діадеми.
 • Також можна скласти хустку в кілька разів і пов’язати навколо голови для створення богемного способу.

Низький вузол вважається найпростішим, і разом з тим найкрасивішим варіантом для оформлення зачіски. Сподіваємося, що наша стаття допомогла вам у створенні цієї зручною і красивою зачіски.

 

Пучок на довге волосся

Самий повсякденний пучок – ґулька. Для того, щоб її зробити, необхідно начесать прядки біля коріння, після чого назбирати волосся у високий хвіст так, щоб зберігся адекватний обсяг. Далі хвіст акуратно скручується по осі і в гульки, де кінчики ховаються під гумку, яка утримує наш хвіст. Шпильки допомагають щільно зафіксувати пучок. Для створення ефекту недбалості гульку розправляємо, слідом інші пасма.

Є спосіб створити оригінальну гульку: для цього потрібно заплести «французьку» косу, почавши плетіння від низу до верху. Вже на тімені, по закінченню, волосся прибираються в високий хвіст, який добре начісувати. Отриманий результат ми прибираємо в гульку і закріплюємо невидимками.

Для створення гульки з джгутів ми збираємо волосся в стійкий хвіст, після чого ділимо локони на пару частин. На наступному етапі кожна частина ділиться ще надвоє. По черзі з обох сторін плететься «Канатик»: пасма скручуємо навколо себе, а потім один з одним. Утворені два «канатика» обертаємо в загальну гульки, рухаючись в протилежних напрямках. Закінчивши зі створенням гульки, обидва кінці ховаємо під гумку. Закріплюється зачіска шпильками, і покривається лаком.

Вигідно виглядає пучок в стилі «Pin-up». Для зачіски прибираються кілька локонів над чолом у бік, при цьому основна маса волосся затягується в високий хвіст. Закрутивши з нього джгут, ми робимо як би вузлик з пасом – спочатку кінці волосся підібрані всередину, а згодом виводяться назовні і визирають біля чубчика. Одержаний вузлик закріплюється шпильками і збризкують лаком. Решта локони начісуються, одного разу крутяться навколо осі і закручуються у вільний пучок.

Для створення «Лампадіона» начісування робиться по всій довжині волосся. Пасма зачісується назад, збираються високо в пучок. Поверх голови надаватися бант або пов’язка, після чого волосся ховаємо всередину в більший пучок і закріплюємо шпильками.

Пучок «Гвоздика» починається з плетіння простого «колоска» з верхніх пасом волосся, зібраних в хвіст. Косичку закрутили «бубликом», закріпили, а іншу частину локонів розділили на дві частини, щоб сплести ще два «колоска», які обгорнемо навколо основи один проти одного і скріпимо невидимками.

Для пучка-банта ґулька збирається з кінцями волосся над чолом, після чого ділиться навпіл. Ці пасма обертаються навколо гульки ззаду посередині, закріплюються.

Почнемо з азів: класичний високий пучок

класичний високий пучок

Це самий універсальний варіант зачіски, який підійде і для офісного лука, і для виходу в світ, і для прогулянки по улюбленому місту.

Скористайтеся нашою покроковою інструкцією, щоб легко впоратися з цим завданням!

 1. Ретельно розчешіть волосся гребінцем з частими зубчиками, щоб розгладити їх.
 2. Якщо ви щаслива володарка кучериків, для створення класичного пучка волосся доведеться трохи розпрямити за допомогою прасування або фена.
 3. Ще раз розчешіть волосся – на цей раз м’якою щіткою.
 4. Скрутіть волосся в щільну спіраль. Щоб зробити це було легко, нанесіть на пальці трохи фіксує крем-пасти: наприклад, DENSITÉ від Kérastase, вона допоможе зробити волосся більш слухняними, не склеює їх.
 5. Отриманий джгут скручуйте по спіралі, починаючи від основи хвоста. Діаметр буде поступово збільшуватися.
 6. Намагайтеся, щоб пасма щільно прилягали один одному, так зачіску буде легше зафіксувати, та й виглядати вона буде акуратніше.
 7. Кінчики волосся сховайте під нижню межу пучка і закріпіть «невидимкою».
 8. Огляньте пучок: в класичному варіанті з нього не повинно вибиватися жодної прядки.
 9. Якщо пучок виглядає недостатньо гладко, скористайтеся допомогою крем-пасти і додатковими «невидимками».
 10. Потім зафіксуйте зачіску лаком або спреєм: наприклад, Laque Noire від Kérastase – так ваш класичний пучок протримається максимально довго.

Для волосся середньої довжини

Якщо набридло, що пасма повсякденно лізуть в очі, а звичайні розпущене локони призводять в зневіру, створіть щось в стилі зачіски «Пучок». Є кілька цікавих варіантів.

Являє складним заховати всі пасма в одну косу? Робиться кілька штук. Спочатку пасма ділять на приблизні три частини, які заплітаються в косички по черзі. Кожна з них укладається в пучок, закріплюється невидимками або шпильками.

 

Аналогічний пучок можливо створити з хвоста. Досить добре зачесати волосся назад, закріпити гумкою, укласти біля основи. Результат підтримується шпильками, ідеальний для робочих днів.

Скориставшись бігуді або щипцями для завивки локонів, можна створити оригінальний пучок для урочистого заходу. Цінність такої зачіски буде в легкій розтріпаності покладених завитків.

Робочий варіант пучка в формі черепашки: спочатку пасма добре зачісуються і прилизувати за допомогою пінки або витягування праскою. Потім робиться хвіст, але волосся не до кінця проходять, створюючи подобу петлі. Її варто трохи розтягнути, а гумку прикрити кінчиком пасом хвоста. Результат заколюється шпильками.

Плюси і мінуси зачіски пучком

переваги недоліки
 • Пучок практичний, зібране волосся не заважають в повсякденному житті.
 • Різноманітність форм дозволяє підібрати зачіску до будь-якій формі особи.
 • Варіанти оформлення вдало підкреслюють образ в різних стилях.
 • Зачіска не обмежена віком і структурою волосся.
 • Пучок легкий у виконанні, довго тримає первісну форму при належній фіксації.
 • Зачіска не підходить для щоденного виконання.
 • Довгі важкі локони, зібрані в високий пучок, призводять до перенапруження м’язів шиї.
 • Частина варіацій пучка вимагає термічного впливу на волосся.

Варіації низького пучка

Створимо «коримбос» – невигадливу зачіску в стилі греків: волосся збираються в низький хвіст, гумка відтягується трохи вниз, над нею шляхом тиску пальця утворюється посередині волосся порожній простір. Кінець хвоста проштовхується в цей отвір, виходячи назовні. Волосся ми розділили на дві частини для розтягування по сторонам – зміцнення нашої заготовки. Вільна частина начісувати і знову вворачивается всередину, але не туго. Пучок зі збереженим обсягом підтримується шпильками. Додатковим аксесуаром послужить гребінь.

Пучок в стилі балерини також цікавий. Спочатку робиться бічний проділ, з боку де більше волосся створюється зворотна «французька» коса – найчастіше зліва. Дійшовши до самого кінця, ми розправляємо зачіску, створюємо подобу недбалості. Вільні кінці необхідно зібрати в низький хвіст, слідом надаватися «бублик». Предмет доступний в будь-якому магазині, можна зробити власноруч, наприклад, з носка. Начісувати гарненько хвіст, потім навколо «бублика», поступово закриваючи його, обводять локони. Їх кінці ховаються під гумку. Потім «французька» коса обертає пучок, прихоплюється шпильками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *