25.11.2021 Матеріалознавство. Цуман І.В.

Тема: Гель лаки та їх склад.

Для модної індустрії поява гель-лаків стала справжньою знахідкою, яка викликала фурор в області косметології, і, вже понад п’яти років, користується величезною популярністю серед жінок всього світу. У колах нігтьової індустрії вважається, що гель-лак (шелак) – це одна з найкращих розробок американської компанії CND, серед матеріалів для манікюру і педикюру. Попит застосування гель-лаків з кожним роком зростає, як серед салонних майстрів, так і серед модниць, що крокують в ногу з останніми тенденціями моди. Гель-лаком можна користуватися і в домашніх умовах. Щоб домашній варіант покриття не відрізнявся від салонного варіанту, слід дотримуватися технологій і правил нанесення засобу. Цей унікальний засіб для нігтів складається з двох компонентів: гелю і лаку, які, в одному засобі, поєднують свої найкращі якості.

Чудовою альтернативою шелаку є спеціально розроблений американською компанією Kodi засіб – гель-лак коди Professional. Основним складовим компонентом даного засобу є природні полімери, які залишаються незмінними при контакті з водою, спиртом і ацетоном. Гель-лак коди в колах майстрів манікюру та педикюру вважається лідером серед інших гель-лаків. Це пов’язано з його декоративними і функціональними характеристиками, а також низькою вартістю, у порівнянні з аналогічними засобами. Якщо ви хочете зробити якісний манікюр гель лак шелак або коді для цього ідеальний варіант, оскільки гель-лак має високий рівень стійкості до механічних впливів зовнішніх чинників, довше тримається на нігтях і робить ваші ручки доглянутими і красивими.

З чого складається гель-лак:

 • фотоініціатор – відповідає за висихання лаку під впливом LED або УФ лампи;
 • плівкоутворювач – забезпечує міцність і захист покриття від зовнішніх чинників;
 • розчинник – відповідає за консистенцію і стійкість текстури;
 • наповнювачі та добавки – спрямовані на зміцнення нігтьової пластинки;
 • пігменти – барвники, що впливають на яскравість і щільність покриття.

Чи безпечний манікюр гель-лак?

Це питання, природно, хвилює кожну представницю прекрасної статі. Хочемо розвіяти існуючий міф про те, що використання гель-лаку погано впливає на стан нігтів, роблячи їх тонкими і ламкими. Це не так! Нігтьова пластина може псуватися через неправильну гігієну, внаслідок перенесених хвороб і вірусів, від браку в організмі корисних для міцності нігтів речовин, мікро і макроелементів. Використання гель-лаку зміцнює ваші нігті і живить їх необхідними мінералами і речовинами, які є в складі засобу у вигляді наповнювачів і добавок.

Переваги гель-лаків:

 • в складі гель-лаків відсутні шкідливі і токсичні речовини. Покриття гель-лаком не викликає подразнень і алергічних реакцій;
 • гель-лак відрізняється високою декоративністю і стійкістю. В якості покриття для манікюру гель-лак може протриматися на нігтях понад двох тижнів. Педикюр з гель-лаком тримається довше – близько місяця, а то й довше;
 • гель-лак має високу стійкість перед зовнішніми факторами, не тьмяніє, не втрачає колір і блиск, стійкий до пошкоджень;
 • покриття стійке до різних видів навантажень, з якими доводиться стикатися в побуті (прибирання, прання, миття посуду, приготування їжі й так далі).

гель лаки коди

Особливості гель-лаків

Перед початком використання шелаку чи коді, важливо ознайомитися не тільки з перевагами і можливими недоліками гель-лаку, але також вивчити особливості матеріалу. Це потрібно для того, щоб знати, до чого готуватися, і чого очікувати в результаті. Отже, гель-лак (шелак) та гель лак коді мають такі особливості:

 • відсутність різкого запаху;
 • гель лак коді не вимагає видалення верхнього шару нігтя;
 • покриття має тривалий ефект;
 • багатофункціональність;
 • низька ймовірність відшаровування;
 • вимагає застосування спеціальної лампи, для сушки покриття.

Останній пункт не варто відносити до ряду недоліків гель-лакуКупити лампу для гель-лаку можна недорого в інтернет магазині TUFISHOP. У нас ви можете придбати лампи для сушіння гель-лаків, а також інше обладнання та інструменти різних цінових категорій, як професійні, так і для домашнього використання.

Методи нанесення гель-лаку

Гель-лак можна наносити декількома способами:

 • трифазний метод – тришарове нанесення: базового шару (основи), кольорового гель-лаку, фінішного закріплювача (топа);
 • двофазний метод – двошарове нанесення в таких комбінаціях: кольоровий гель-лак + основа, або кольоровий гель-лак + топ;
 • однофазний метод – передбачає використання універсального (комбінованого) гель-лаку, в складі якого об’єднані функції всіх трьох фаз. У цьому методі використовується один вид покриття, а кількість шарів залежить від ваших побажань і очікувань. Кількість шарів впливає на яскравість кольору і глибину відтінку.

гель лаки купить

Що необхідно для нанесення гель-лаку?

Для манікюру / педикюру гель-лаком вам будуть потрібні такі інструменти, засоби і пристосування:

Купити все необхідне для роботи з гель-лаками ви можете, не виходячи з дому, за вигідною ціною в інтернет магазині TUFISHOP.

Правила нанесення гель-лаку?

Робити манікюр / педикюр з гель-лаком можна з однаковим ефектом і в салоні, і вдома. Ключовими факторами в даному питанні є наявність вільного часу, боязні зробити щось не так і тому подібного. Гель-лак завжди слід наносити на чисті і сухі нігті. Стартовий етап полягає в підготовці зведеного краю нігтя і базовому манікюрі / педикюрі. Крім цього, перед нанесенням гель-лаку, нігті слід обробити антисептиком і знежирити. Інструменти, які використовуються в роботі, також слід обробляти антисептичними засобами.

Процес нанесення гелевого покриття складається з таких покрокових етапів:

 • підготовка нігтьової пластини;
 • нанесення бази;
 • нанесення кольорового покриття;
 • нанесення топа.

Кожен нанесений шар покриття підлягає сушці під лампою протягом 2 хвилин.

Способи видалення гель-лаку

Тверде покриття гель-лаку з нігтів можна видаляти двома способами:

 • механічним способом – за допомогою спеціальних абразивних пилочок;
 • хімічним способом – за допомогою розчинників, що містять ацетон, шляхом руйнування структури покриття (намочування).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *