25.11.2021 Перукарська справа. Цуман І.В.

Тема: Моделювання жіночих конкурсних зачісок.

Готуючись до конкурсу, потрібно продумати композиційне поєднання зачіски з одягом та аксесуарами. Дуже важливо дібрати модель, від зовнішніх даних якої (кольору, типу та стану волосся, макіяжу, костюма), а також уміння представити зачіску залежить успіх.

Оскільки конкурс — це змагання, а роботу майстра оцінює високопрофесійне журі, необхідно продемонструвати майстерне виконання технологічних при-

йомів і володіння інструментом, чітку організацію робочого місця, акуратність, етичну поведінку.

Конкурсні моделі або їхні характерні ознаки, деталі, колористичні рішення, які втілюються в побутових моделях, можуть значно видозмінитися або започаткувати створення нових розробок чи аналогів.

Конкурси різних рівнів передбачають участь у них перукарів-початківців, учнів професійних навчальних закладів, авторських шкіл, коледжів, досвідчених майстрів і професіоналів міжнародного рівня. Для молодих майстрів це чудовий шанс випробувати себе, змагаючись у своїй віковій категорії, а також підготовка до майбутніх серйозних стартів.

На всіх рівнях конкурси проводять за єдиними правилами. Підсумки змагань аналізують, їхні результати враховують під час формування національної збірної з перукарського мистецтва. Для об’єктивної оцінки конкурсних робіт створюють суддівську групу, у складі якої — титуловані конкурсні майстри, визнані на національному та міжнародному рівнях. Право участі в міжнародних конкурсах отримують лише призери та переможці конкурсів у своїх країнах.

Українські майстри неодноразово брали участь і ставали призерами міжнародних конкурсів у Франції, Нідерландах, Німеччині, Австрії, Латвії.

Співробітництво з колегами — учасниками та почесними гостями — з різних куточків світу сприяє розширенню міжнародних зв’язків і підвищенню професійного статусу українських майстрів.

Конкурсний рух в Україні став рушійною силою розвитку перукарського мистецтва. Його вдосконалення, пошук нових форм для професійного зростання і самовираження стимулює молодих майстрів і метрів перукарської моди.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *